Belhanda: Şimdilik Galatasaray’dayım

Forma giydiği son iki maçta 2 gol atan Belhanda, Galatasaray’ın derbide birlikteye kaldığı Fenerbahçe karşılaşması sonrasında konuştu.

Süper Lig’in 3. haftasında Fenerbahçe ile 0-0 birlikteye kalan Galatasaray’da Younes Belhanda, derbi sonrasında açıklamalarda bulundu.

Bu sezon vazife aldığı lig ve Avrupa maçlarında 2 gol atan Faslı oyuncu, yayıncı kuruluşta sorulan transfer sualine “Şimdilik Galatasaray’dayım” dedi. Belhanda’nın lafları şöyle;

*3 gün evvel maç oynadık, daha bitkin geldik. Onlar 3 gün evvel maç oynamadılar, bir avantajları vardı onların. Buna da sığınmamalıyız ama gidişat bu.

*Şimdilik Galatasaray’dayım, Galatasaray’ın oyuncusuyum. Elimden gelen tüm çabayı Galatasaray ismine yapıyorum, daha sonra ne olur öğrenemem.

LINNES: GÜÇ BİR MAÇ OLDU

Linnes: Benim için ehemmiyetli olan oynamak. Sağ bek, sol bek, hiç fark etmez. Öğretmenim sol bekte vazife verdi, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bu maç bizim için güç bir maç oldu, kendi oyunumuzu ve mantalitemizi sahaya yansıtamadığımız için 1 puanla bölüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir