Arda Turan: İnsanların isteklerini yapmaya çalışırsam…

Galatasaray Kaptanı Arda Turan, Fenerbahçe ile sahalarında 0-0 birlikteye kaldıkları maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

Galatasaray formasıyla 3 bin 481 gün sonra bir derbiye çıkan Arda Turan, Fenerbahçe ile 0-0 biten maç sonrasında konuştu.

70. dakikada yerini Etobo’ya vazgeçen Galatasaray’ın kaptanının karşılaşma sonrasında açıklamaları şöyle;

*Sosyal medyadaki insanların görsel anlamda isteklerini yapmaya çalışırsam 60-70 dakika kondisyonum var ama futbolun doğrularını yapmak için 120 dakikalık kondisyona sahibim. Ben öğretmenin yönergeleri için oynuyorum. Fatih öğretmenin seneler içerisinde futbolu nasıl geliştirdiğini görüyorum ve ona destekçi olmak için de elimden geleni yapacağım.

ALAKALI HABER MAÇ SONUCU | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe MAÇ NETİCEYİ | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe

*Fenerbahçe derbisine bir Galatasaray kaptanı olarak çıkmak çok mutluluk verici. Maçtan evvel bizim çok iyi, Fenerbahçe’nin de makûs olduğuna müteveccih yorumlar vardı. Biz iyi gidişattayız ama Fenerbahçe makûs vaziyette değil.

“TARAFTAR ÜZÜLMESİN”

*Bu tabanlar, futbolcuyu çok etkiliyor. Biz oyunumuzdan, pas oyunundan bırakmamaya çalıştık. Fenerbahçe duran toplarla geldi ama sanırım pozisyonları yoktu. Bence derbinin hakkı beraberlikti, herkese makûs bir futbol izlettik, acıklım. Bugün kazanamadık ancak Galatasaray taraftarı üzülmesin, bu ekip çok iyi ekip ve şampiyon olabilecek ekip.

*Alpaslan Dikmen’i, sevgili Galatasaraylı Alpaslan Abi’i analım. Allah gani gani rahmet eylesin. Çok büyük Galatasaraylıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir