Nenad Bjelica: ‘Fenerbahçe beni Haziran´da istiyor, ama…’

Nenad Bjelica, Fenerbahçe´nin kendisini Süper Lig’in kalan 8 haftasında ekibin başında görmek istediğini söyledi. Hırvat teknik adam, virüsün seyrinin buna şimdilik izin vermediğini de belirtti.

Dinamo Zagreb’deri ufalayan ve ismi Fenerbahçe ile de anılan Hırvat teknik adam Nenad Bjelica söylemelerde bulundu.

RTL’ye konuşan Bjelica, “Fenerbahçe ile görüşmelerimiz hala devam ediyor ancak Fenerbahçe ile uyuşamamam diye evhamlı değilim. Avrupa’nın 5 büyük liginde de çalışabilecek deneyimdeyim. Fenerbahçe ile görüşmelerimiz henüz bitmedi. Beni haziran başında ekibin başında görmek istediklerini söylediler. Ancak, Türkiye’deki corona virüs salgınının ebatları işimizi basitleştirmiyor” ifadelerini kullandı.

‘ALİ KOÇ iLE ÜÇ DEFA GÖRÜŞTÜK’

Hırvat teknik adam daha evvelde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile 3 defa görüştüğüne söylemişti Bjelica , “İlk iki görüşme daha bilgilendiriciydi, son görüşmemizde tüm koşulları konuştuk. Başkan Ali Koç, Türkiye’nin en eforlu insanlarından birisi” biçiminde konuşmuştu.

Sarı-lacivertlilerle uyuşma safhasında olduğunu söyleyen Bjelica, “Finansal mevzular üzerinde görüşmelerimiz sürüyor. Ancak rastgele bir biçimde netleşmiş bir uyuşma yok” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir