SON DAKİKA | Fenerbahçe’de corona şoku! Antrenmanlar iptal…

Fenerbaheçe Kulübü, Samandıra Kuruluşları’nde çalışan bir bireyde corona virüsü çıktığını sarihlerken bir başka çalışanın ise kuşkulu gidişatta olduğunu duyurdu. Yaşanan büyümelerin ardından idmanlar iptal edildi

5 Mayıs’ta tüm futbolcu, teknik takım ve çalışanlara yaptığı corona virüsü testinin neticelerinin ardından Samandıra Kuruluşları’nde bir çalışanın pozitif çıktığına söyledi.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan söylemede bir çalışanın da kuşkulu gidişatta olduğu belirtilirken iki çalışanın yarın ikinci teste gireceği duyuruldu. Öte yandan ekibin yarın yapacağı idman iptal edildi.

İşte Fenerbahçe’den yapılan söyleme;

Kulübümüz tarafından Samandıra Can Bartu Kuruluşlarımızda 5 Mayıs Salı günü tüm futbolcu, teknik takım ve çalışanlarımıza Covid-19 tanı testi yapılmıştır.

Yapılan bu ilk testlerin elimize bu akşam erişen neticelerine göre Samandıra çalışanlarımızdan birinin neticeyi pozitif tespit edilmiş, bir değişik çalışanımız da kuşkulu gidişattadır. İki çalışanımızın da sıhhat vaziyeti ayrıntılı takibe alınmış, yarın ikinci teste gireceklerdir.

Bu vaka sonucunda, ekibimizin yarın yapacağı idman iptal edilmiştir.

Mevzu hakkında büyümeler oldukça kulübümüz tarafından tekerrür bilgilendirme yapılacaktır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

ALAKALI HABER Liglerin devam kararına Fenerbahçe`den açıklama ve 4 kritik soru! Liglerin devam kararına Fenerbahçe`den söyleme ve 4 kritik sual!

EZELİ RAKİPLERDEN GEÇMİŞ OLSUN İLETİYİ!

Beşiktaş ve Trabzonspor sarı lacivertli takıma geçmiş olsun iletiyi yayınladı.

Kıymetli Fenerbahçe Ailesi,

Bir çalışanınızda Covid-19 testinin pozitif çıktığını değişik çalışanınızda virüse dair bulgular olduğunu büyük bir yeisle bildik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, çalışanlarınızın kısa müddette sıhhatine kavuşmasını beklenti ediyoruz. pic.twitter.com/xNP5hj0dAP

— Trabzonspor Kulübü #EvdeKal @Trabzonspor May 7, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir