Son dakika | Beşiktaş Ümraniye’de idmanlara başladı

Corona virüsü salgını sonrası ligleri ara verilmesi sebebiyle çalışmalarını bir zamandır evinde sürdüren Beşiktaş futbol ekibi Nevzat Demir Tesisleri’ne döndü…

ALİ AYDIN/ LAFÇI   Süper Lig’in corona virüsü sebebiyle tatil edilmesinin ardından çalışmalarına bir çok sporcu gibi konuttan devam eden Beşiktaşlı futbolcular kuruluşlara döndü… Hazırlanan programlar istikametinde fertsel idmanlarını sürdüren futbolcuların, Nevzat Demir Tesisleri’nde idman yapabileceği belirtildi. Uzun zamandır kapalı olan kuruluşların kapıları bugün itibari ile açıldı. Kuruluşlarda çalışma isteğinin oyuncular tarafından geldiği ve kaptan Burak Yılmaz aracılığıyla idareye iletildiği bilindi. Kuruluşlarda idman yapmak isteyen futbolcular bugün itibari ile çalışmalarına başlayabilecekler.

BURAK, ATİBA, LJAJİC DE KATILDI

Siyah beyazlılarda bugün reelleştirilen idmanda Burak Yılmaz, Ljajic, Atiba ve Umut Nayir gibi adlar kondisyoner Stepanov ve destekçi alıştırman Modern Atan ile beraber ilk çalışmasını asıllaştırdı.

Ancak idmanlar aşina olduğumuz biçimde tüm ekip halinde reelleştirilmeyecek. Özel vasıtalarıyla kuruluşlara gelecek futbolcular için 4’erli 2 grup halinde her gün 8 oyuncu adı alınacak. Daha sonra futbolcular minik gruplara ufalayarak; sosyal mesafe kaidesinden taviz vermeden sahaya çıkıp çalışacaklar.

Tedbirler çerçevesinde kuruluşlardaki çalışan rakamı da asgaride yakalanmaya itina gösteriliyor. Uzun zamandır kapalı olan kuruluşların kapıları bugün itibari ile açıldı. İsteyen futbolcular idmanlarını Nevzat Demir Tesisleri’nde reelleştirebilecek.

ÜLKELERİNDEN DÖNEN OYUNCULAR FERTSEL ÇALIŞACAK

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın da yer alacağı idmanlar, 4’erli 2 grup halinde her gün 8 oyuncunun katılacağı biçimde tasarlandı. İdmanlar sırasında kuruluşlarda az rakamda personel futbolculara eşlik edeceği bilindi. Ülkelerine dönen yabancı oyuncular, idmanlarını fertsel olarak sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir