Son dakika | Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ taburcu olduğunu açıkladı

Son dakika… Medipol Başakşehir Kulübü Başkan Göksel Gümüşdağ’ın 21 gün süren corona virüsü rehabilitasyonunun ardından taburcu edildiğine söyledi.

Bir vakittir corona virüsü sebebiyle sağlık kurumunda rehabilitasyon gören Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ 21 günlük rehabilitasyonunun ardından taburcu edildi.

Medipol Başakşehir’in fotoğrafı internet sitesi aracılığıyla söylemelerde bulunan Göksel Gümüşdağ rehabilitasyon zamanınca gelen dayanak iletilerine ve sıhhat personeline teşekkür etti.

‘BENİ KEZLERCE ARAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER’

Göksel Gümüşdağ’ın söylemeleri şu biçimde: “21 gün süresince devam eden rehabilitasyonum zamanınca başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Sıhhat Bakanımız olmak suretiyle, arayıp şifa beklentilerini dile getiren, ileti atan, dualarını yollayan, bilgi almak için sağlık kurumunu ve beni kezlerce arayan aileme, arkadaşlarıma, dostlarıma, kendim ve eşim ismine içten teşekkürlerimi sunarım. Bu güç süreçte başta bizi rehabilitasyon eden hekimlerimiz olmak üzere, Acıbadem Altunizade Sağlık Kurumundaki tüm çalışanlara şükranlarımı iletirim. Yüce Allah’tan bu musibeti yeryüzünden tez zamanda kaldırmasını beklenti eder, sağlık kurumularda ve konutlarda şifa bekleyen tüm insanlara acil şifalar dilerim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir