Medipol Başakşehir corona virüsü test sonuçlarını açıkladı

Tüm ekibe ve teknik kurula corona virüsü testi yaptıran Medipol Başakşehir test sonuçlarına söyledi. Söylemede, “Bugün tüm futbolcularımıza, teknik kurulumuza ve personelimize yapılan Covid-19 virüs taramasında hiçbir pozitif neticeye tesadüfülmemiştir” ifadeleri yer aldı.

Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir, corona virüsüne karşı gayret çerçevesinde alınan tedbirlerden biri olarak tüm ekibi ve teknik kurulu corona virüsü testine soktu.

Kulüp neticeleri fotoğrafı bir söyleme ile paylaşırken “Bugün tüm futbolcularımıza, teknik kurulumuza ve personelimize yapılan Covid-19 virüs taramasında hiçbir pozitif neticeye tesadüfülmemiştir” ifadelerine yer verdi.

UEFA Avrupa Ligi’nde yoluna devam eden temsilcimiz 12 Mart’ta seyircili oynanan maçta Danimarka temsilcisi Kopenhag’ı misafir etmişti.

Başakşehir’de aşinayı üzere Başkan Göksel Gümüşdağ, corona virüsü semptomları gösterdiği bahanesiyle test yaptırmıştı. Gümüşdağ, ilk testinin neticeyi olumsuz çıkmasına karşın temkin emelli olarak sağlık kurumunda gözlem altında yakalanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir