Erzurum’da Trabzonspor takım otobüsünü bekleyen taraftar sosyal medyada gündem oldu

Ziraat Türkiye Kupası’nda dün Erzurumspor’u 5-0’ın rövanşında 4-1 mağlup eden Trabzonspor ismini yarı finale yazdırdı. Gayret için 12 Şubat’ta Erzurum’a giden Trabzonspor konvoyunu soğuk havada bekleyen genç bir taraftar sosyal medyada gündem oldu.

Trabzonspor ekip otobüsünün Erzurum’daki rotayı üzerindeki bir konutta oturan taraftar ekibinin o yoldan geçeceğini bilince kapı önünde beklemeye başladı. Erzurum’un karlı ve soğuk havasına aldırmadan Trabzonspor otobüsünün geçmesini bekleyen bordo mavili taraftarın kardeşi o anları fotoğraflayarak Twitter’da paylaştı.

Kardeşinin Trabzonspor ekip otobüsüne el sallamak için dışarıda beklediğini yazan Şeymanur Kaya’nın Twitter’dan yaptığı o paylaşım kısa vakitte binlerce etkileşim aldı.

Bordo mavili taraftarın o görüntülerine Trabzonspor Kulübü idareyicileri ve kaleci Uğurcan Çakır da duyarsız kalmadı. Genç taraftara ve kardeşine erişen Trabzonspor idareyicileri Erzurum maçında kendilerini stadyumda ağırladı.

Karadeniz takımının Ulusal kalecisi Uğurcan Çakır da Twitter hesabından o paylaşımı alıntılayarak ‘Hoş vicdanlı kardeşim, tüm ekibimizin imza attığı formanı hazırlıyoruz. Çok duygulandırdın bizi’ ifadelerini kullandı.

Erzurum sporla maçı olan Trabzon sporun otobüsünün bizim konutun önünden geçeceğini bilen kardeşim, bir saatir soğukta dışarıda el sallamak için bekliyor, böyle de beğeniliyorsunuz işte @Trabzonspor pic.twitter.com/fxamMrQmLR

— Şeymanur Kaya @insanight February 12, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir