F.Bahçe maçı için flaş yorum: ‘Adaletin terazisi…’

“Sarih ve net olarak F.Bahçe’ye karşı apaçık iletiler ileten bu MHK, Trabzon’da suratına karşı küfredilmesine rağmen kart çıkartamayan, ezim ezim ezilen “Yarabbi Şükür” diyen Abdülkadir Bitigen’e maç vermeye devam etti. Bu hakemin bu maça soyulması yanılgıydı zati.”

“Süper Lig hakemlerinin standartsızlığının doruk yapması. İptal edilen penaltıda Altay’ın iki ayağı da çizgide değildi. Ancak geçen hafta Malatya’da Emre’nin kaçırdığı penaltıda da kaleci Farnolle’un iki ayağı çizgide değildi, tekrarlanmadı.Kısa mesajFenerbahçe şampiyonluk iddiasını kuvvetlendirmek istiyorsa, devre arasında öncelikle skorer bir kanat forvet ve seçenek sol bek transfer etmeli.”

“Göztepe ekibi kazandığı haklı penaltıyı kullanırken, kaleci Altay 1 metreden fazla öne çıkarak penaltıyı kurtardı. Sonrasında VAR devreye girdi ve penaltı doğru bir kararla tekerrür edildi. Ancak Malatya’da bir evvelki hafta kalecinin penaltı sırasında öne çıkması ile beraber ceza sahasına 8 oyuncunun vuruştan evvel girmesine karşın penaltının yineletilmemiş olması, ciddi bir meblağsızlığın işaretiydi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir